Kampeerplaats
De ruime (120m2) kampeerplaatsen staan op het trekkersveld, deze is geschikt voor tenten, caravans, vouwwagens en campers.
Zoekt u een vakantiehuisje in de omgeving van Arnhem waar u verblijft aan het water én dichtbij de stad? Recreatiepark De Veerstal ligt in Lathum, op ongeveer 25 minuten rijden van Arnhem. Hier overnacht u in comfortabele vakantiehuizen aan de Rhederlaag, een ruime recreatieplas in Gelderland met privéstrand, jachthaven en volop faciliteiten.

De Veerstal ligt in Lathum, in Gelderland, aan de Rhederlaag. Arnhem bereikt u in circa 25 minuten met de auto. Dankzij deze ligging kunt u uw verblijf combineren met een uitstapje naar Arnhem of andere leuke uitjes in de regio.
Op De Veerstal vindt u verschillende typen vakantiehuisjes in de omgeving van Arnhem. De accommodaties zijn modern ingericht en geschikt voor zowel een weekend weg als een langere vakantie in Gelderland. We hebben bijvoorbeeld ruime vakantiehuizen tot 8 personen, luxe chalets en unieke slaaptonnen aan het water.
Wanneer u een vakantiehuisje in de omgeving van Arnhem huurt bij De Veerstal, maakt u gebruik van alle voorzieningen op het recreatiepark. We hebben onder andere:

Vanuit uw vakantiehuisje in de omgeving van Arnhem combineert u rust aan het water met een leuk uitstapje. Arnhem ligt op ongeveer 25 minuten rijden van De Veerstal en biedt volop mogelijkheden voor een dagje weg.
Bekijk alle tips in de omgeving

Wilt u een vakantiehuisje in de omgeving van Arnhem huren op ons vakantiepark park aan het water? Bekijk de beschikbare accommodaties en plan direct uw verblijf bij De Veerstal in Lathum.

Hier vindt u antwoorden op veelgestelde vragen over het huren van een vakantiehuisje in de omgeving van Arnhem bij Recreatiepark De Veerstal. Staat uw vraag er niet tussen? Neem dan gerust contact met ons op. We helpen u graag verder.
Recreatiepark De Veerstal ligt in Lathum, op ongeveer 25 minuten rijden van Arnhem. U verblijft in een rustige omgeving aan de Rhederlaag, maar bereikt de stad eenvoudig voor een dagje winkelen, cultuur of een bezoek aan Burgers’ Zoo.
Nee, niet alle vakantiehuisjes liggen direct aan het water. Een aantal specifieke accommodaties heeft een ligging aan de Rhederlaag of dicht bij het strand. Tijdens het boeken kunt u uw voorkeurslocatie aangeven, afhankelijk van beschikbaarheid.
Een vakantiehuisje in de omgeving van Arnhem bij De Veerstal is zeer geschikt voor een weekend weg. De combinatie van water, natuur en stad maakt het eenvoudig om in korte tijd veel te beleven. Denk aan een bezoek aan het centrum van Arnhem of een wandeling op de Posbank in Nationaal Park Veluwezoom.
Tijdens uw verblijf maakt u gebruik van alle faciliteiten op De Veerstal. We hebben een privé strand aan de Rhederlaag, horeca met terras, een jachthaven en recreatiemogelijkheden voor kinderen en volwassenen.
Ja, u kunt uw vakantiehuisje eenvoudig online reserveren via onze Zoek en Boek pagina. Hier ziet u direct welke accommodaties beschikbaar zijn voor uw gewenste periode.
Naar Zoek en Boek